חברת DSV: יום עיון ללקוחות בנושא נוהל המכס החדש על יצוא מוחזר
לוח הפלגות
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
ייצוא
מהארץ
ייבוא
לארץ

חברת DSV: יום עיון ללקוחות בנושא נוהל המכס החדש על יצוא מוחזר

יום העיון נוצל גם לעדכון וסקירה של הסכמי הסחר עליהם חתומה מדינת ישראל וכן על אלו אשר לגביהם הסתיים המו״מ וצפויים להיכנס לתוקף. ביום העיון השתתפו לקוחות מתחומי מהתעשיות הביטחוניות, האנרגיה, הפארמה מוצרי הצריכה ועוד
23.05.22 / 11:41
חברת DSV: יום עיון ללקוחות בנושא נוהל המכס החדש על יצוא מוחזר
23.05.22
חברת DSV: יום עיון ללקוחות בנושא נוהל המכס החדש על יצוא מוחזר
23.05.22
חברת DSV: יום עיון ללקוחות בנושא נוהל המכס החדש על יצוא מוחזר

חברת השילוח DSV אייר אנד סי בע״מ קיימה אתמול (יום א׳) יום עיון מקצועי ללקוחותיה בנושא נוהל המכס החדש ועקרונות ליבוא טובין בפרטי נספח 810 , 212 קוד תהליך לצו תעריף המכס.

 

הכנס נערך במשרדי החברה במודיעין והועבר בצורה מקצועית על ידי מהנדס דוד חורי, מנהל תחום בכיר, המחלקה הבינ״ל וכללי מקור במינהל המכס, וכן על ידי הגב׳ תמי אבישר, מנהלת תחום בכירה במכס נתב״ג.

 

במנהל המכס הוחלט להקל על תהליכי כניסה זמנית של טובין שיוצרו במדינת ישראל וחלקיהם, המוחזרים למדינת ישראל על ידי התעשייה הישראלית לצורכי בדיקה תיקון או שדרוג ולצורך כך, גובש נוהל בשיתוף התעשייה במטרה למצוא דרך כדי להקל על אותם יצרנים ישראלים.

 

במסגרת הנוהל נדרשים יצואנים/יבואנים העומדים בקריטריונים שנקבעו להסדר, להסדיר את רישומם עד למועד כניסת ההוראה לתוקף ב-1 ביוני 2022 כדי שיוכלו ליהנות מההקלות. חברה אשר לא תסדיר את רישומה עד למועד הנ״ל ומוצריה יוחזרו ארצה לאחר כניסת הנוהל לתוקף, לא תוכל ליהנות מההקלות אשר נקבעו בהסדר ויהיה עליה לצרף את כל הוכחות היצוא לטובין שחוזרים לרבות הזנת הנתונים בהצהרות היבוא.

 

יום העיון נוצל גם לעדכון וסקירה של הסכמי הסחר עליהם חתומה מדינת ישראל וכן על אלו אשר לגביהם הסתיים המו״מ וצפויים להיכנס לתוקף, וכן סקירה על מערכת שער עולמי יצוא וחתימה על תעודות מקור - מערכת אשר עתידה לעלות לאוויר בתחילת שנת 2023.

 

ביום העיון השתתפו לקוחות רבים ובהם בין היתר מהתעשיות הביטחוניות, האנרגיה, הפארמה מוצרי הצריכה ועוד.

 

יהלומית ברזילי, סמנכ״לית יבוא ב-DSV: ״אנו בחברה שמחים על הנגשת ידע חשוב זה ללקוחות החברה ובמיוחד על כך שהיינו שותפים בגיבושו של הנוהל שיסייע ללקוחות החברה וליצואנים/ יבואנים בכלל ויאפשר זרימה חלקה של הסחר. אנו שמחים על ההיענות הרבה ליום העיון. נמשיך לקיים ימי עיון מקצועיים ולשתף את הלקוחות במידע חשוב כזה. אנו מודים ללקוחות שהשתתפו ביום העיון וכן לאנשי מינהל המכס על ההרצאות המרתקות״.

 

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
מידע שימושי
שערי
מטבע
מחשבוני
המרה
מחשבוני
עזר
חישוב
משקל נפחי
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 27.06.2022
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.442 -0.145
אירו 3.6227 +0.077
ליש"ט 4.2181 +0.093
100 יין 2.5542 +0.373
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
כל הזכויות שמורות