עמית חן: רות קרגו מרחיבה את שירותיה גם לאיחוד האמירויות ובחריין
לוח הפלגות
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
ייצוא
מהארץ
ייבוא
לארץ

עמית חן: רות קרגו מרחיבה את שירותיה גם לאיחוד האמירויות ובחריין

חברת רות קרגו, נציגתה הבלעדית של אג׳יליטי בישראל, מרחיבה את שירותיה לאיחוד האמירויות ולבחריין ומציעה מעתה שירותי ניהול שרשרת אספקה, שילוח ועמילות מכס גם במדינות המפרץ
17.09.20 / 11:43
עמית חן, מנכ״ל רות קרגו. דלתות לעולם עסקי חדש
17.09.20
עמית חן, מנכ״ל רות קרגו. דלתות לעולם עסקי חדש

בחברת רות קרגו ביקשו להזכיר כי בסיסה של אג׳יליטי הוא במדינות המפרץ, וכי טביעת הרגל של אג׳יליטי באזורים אלו מאוד משמעותית. אג׳יליטי מפעילה מרכזים לוגיסטיים בפריסה רחבה ואף מציעה שירותי שילוח בינ״ל, עמילות מכס, תערוכות, הפצה וניהול מלאי. לחברה התמחות מיוחדת בתחומי הפארמה, כימיקלים, הייטק ותעשייה.

 

מורדי יפרח, סמנכ״ל המסחר של רות קרגו, מספר על נכונות רבה לבנות יחד קשרי מסחר עמוקים ואיתנים, משני הצדדים. ״אמנם הסחר עם מדינות אלו כבר היה קיים באופן עקיף, אולם החתימה על הסכמי השלום מעלה הילוך ופותחת הרבה הזדמנויות חדשות, ואנו ערוכים עם השותפים שלנו באיחוד האמירויות ובבחריין לספק את מלוא השירותים ולעמוד בכל האתגרים״.

 

לדברי עמית חן, מנכ״ל רות קרגו, ״הפריסה של אג׳יליטי במדינות המפרץ והעולם הערבי, יחד עם החתימה על הסכמי השלום כמו גם אלו שיבואו, פותחים בפני לקוחותינו דלתות חדשות לעולם עסקי חדש והזדמנויות חדשות. בהזדמנות זו נאחל שנה טובה לכלל בית ישראל, המשך עשיה פורייה ועסקים טובים״.

 

מרות קרגו נמסר כי לחברה יש בדובאי מרכזים לוגיסטיים על פני שטח של 104 אלף מ״ר, צי של 216 משאיות ו-750 עובדים. באבו דאבי יש לחברה מרלוג״ים על פני שטח של 12 אלף מ״ר, צי של 473 משאיות ו-858 עובדים ואילו בבחריין יש לחברה מרלו״גים בשטח של 28 אלף מ״ר, צי של 173 משאיות ו-275 עובדים.

 

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
מידע שימושי
שערי
מטבע
מחשבוני
המרה
מחשבוני
עזר
חישוב
משקל נפחי
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.10.2020
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.378 -0.059
אירו 3.9983 -0.057
ליש"ט 4.427 -0.126
100 יין 3.2297 +0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
כל הזכויות שמורות